Dobré ráno, dnes je středa 19.6.2024
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovský Večerník vždy každou středu ráno ve spolupráci s porodnickým oddělením prostějovské nemocnice fotí a následně zveřejňuje nově narozená miminka. Bohužel, od dnešního dne nám tuto roztomilou tradici zhatil koronavir!

Vedení prostějovské nemocnice totiž v souvislosti se stále přísnějšími opatřeními v boji proti nákaze covid-19 zcela uzavřelo i pro návštěvy gynekologicko-porodnické oddělení. Opatření samozřejmě platí i pro redakci Večerníku, tudíž už dnes jsme nemohli vyfotografovat narozená miminka. Z tohoto důvodu Večerník vyzývá rodiče, kterým se narodilo v těchto dnech a týdnech miminko, a mají zájem o zveřejnění v nejčtenějším regionálním periodiku, aby fotografie svých novorozeňat posílali na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! Společně se snímkem dítěte prosím uveďte základní fakta – jméno a příjmení, datum narození, bydliště, míra a váha miminka. Děkujeme!

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...