Dobré odpoledne, dnes je pátek 3.12.2021
svátek slaví Svatoslav,
zítra Barbora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE:  Véšovské bajk? Teď už každoroční klasika. A co přináší? Nadšené děti, sportovní výkony, radost a bohužel v některých případech i slzy. Prakticky pro všechny účastníky je ale synonymem příjemně tráveného odpoledne. A to nedělní nebylo v tomhle směru výjimkou. U toho prostě Večerník nemohl chybět.

 

Jeden velký zážitek. To byl pro děti i pro jejich rodiny nedělní Véšovské bajk. Školáci a předškoláci se při něm proháněli zámeckým parkem ve Výšovicích. Podle věku je čekaly dvě trasy, u nichž se navíc zvyšoval s narůstajícími věkovými kategoriemi počet. „Mám z toho trochu obavy, vždyť jsou to dvě velká kola!“ svěřila se mi jedna dívka předtím, než vyrazila na trať. Jak se ale ukázalo, obavy nebyly namístě, všichni ve zdraví dojeli. I když jedno, možná dvě děti s pláčem na krajíčku, trať je prověřila.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...