Dobrý večer, dnes je úterý 21.5.2024
svátek slaví Monika,
zítra Emil
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už se to blíží! Nadcházející pátek 9. října vyvrcholí letošní ročník Miss OK. Do soutěže se probojovaly dívky z celé ČR, nechybí v ní ovšem ani zástupkyně Prostějova. Sympatickou studentku „reálky“ Terezu Žákovou svým hlasem můžete podpořit už nyní. Osmnáctiletá dívka půjde do finále se soutěžním číslem 3.

Tereza Žáková se od dětství touží stát zubařkou. Zatím však studuje na Reálném gymnáziu v Prostějově, potkat ji však můžete také v Laser Aréně, kde pracuje jako brigádnice. Uplynulou neděli se vrátila ze čtyřdenního soustředění v rámci přípravy na finálový večer letošního ročníku Miss OK.
„Během něj se k nám chovaly jako k princeznám. Užívaly jsme si pozornost fotografů, choreografů a módních návrhářů. Soustředění s Miss OK bylo velice náročné, kdy jsme se od čtvrtečního rána až do nedělního poledne skoro nezastavily. Ale užila jsem si to do poslední minuty,“ ohlédla se Tereza Žáková.
Dívku z Prostějova v pátek čeká finálový galavečer, který se bude konat v pěkném prostředí hotelu Zámek ve Velké Bystřici u Olomouce. Součástí Miss OK je i letos hlasování veřejnosti, z něhož vyjde budoucí Miss Sympatie. Anketa probíhá na oficiálních stránkách www.missok.cz. „Soutěžím s číslem 3 a budu moc ráda za jakoukoliv podporu!“ vzkazuje Tereza.
Podpořit ji můžete na odkazu https://missok.cz/tereza-zakova, z jedné IP adresy lze hlasovat jednou za 24 hodin. 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...