Dobré dopoledne, dnes je pondělí 6.12.2021
svátek slaví Mikuláš,
zítra Ambrož a Benjamín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Podzimní Flora Olomouc je již pomalu za dveřmi a PROSTĚJOVSKÝ Večerník vám přináší poslední sérii soutěží o vstupenky. Tradiční podzimní přehlídka ovoce a zeleniny letos opět láká na ukázku těch nejlepších českých výpěstků. Hlavní expozice ZDRAVÁ ROSTLINA se zaměří nejen na krásu rostlin a plodů na pohled, ale zejména na vnitřní složení a zdraví prospěšné látky uvnitř. Zapojte se do naší soutěže ještě dnes a navštivte veletrh v termínu od 1. do 4. října 2020 v Olomouci. Vstupenku na Floru Olomouc získá dalších sedm vylosovaných šťastlivců.

3. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:
SOUČÁSTÍ PODZIMNÍ FLORY JE TAKÉ FESTIVAL GASTRONOMIE OLIMA. JEDNÍM Z LETOŠNÍCH HOSTŮ BUDE SLAVNÝ ČESKÝ KUCHAŘ, KTERÝ VAŘIL PRO NAŠE ČESKÉ PREZIDENTY - VÁCLAVA HAVLA A VÁCLAVA KLAUSE. ZNÁTE JEHO JMÉNO?
a) Josef Maršálek
b) Pavlína Berzsiová
c) Václav Šmerda
Správnou odpověď naleznete na oficiálních stránkách Flory Olomouc 2020...

Výherci volné vstupenky z čísla 38: Martina Kalná z Prostějova, Jana Horáková z Prostějova, Martin Spurný z Prostějova, Drahomíra Machačová z Kostelce na Hané, Oldřich Dvořák z Prostějova, Renata Najerová z Bedihoště a Terezie Svobodová z Vrbátek

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „FLORA“. Zavolat svoji odpověď nám můžete také na známé telefonní číslo 582 333 433 či zaslat SMS zprávou na telefonní číslo 608 960 042, případně přijďte osobně do redakce na Vápenici 19.NEZAPOMEŇTE UVÉST SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, na které budete v případě výhry kontaktováni.
Na odpovědi čekáme v redakci do čtvrtka 1. října do 10:00 hodin. Výherci budou zveřejněni v následujícím vydání Večerníku. Vstupenky jsou pro výherce připraveny v redakci na Vápenici 19.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...