Dobré ráno, dnes je čtvrtek 30.5.2024
svátek slaví Ferdinand,
zítra Kamila
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Prostějovská Helen Doron Angličtina bude tento rok již posedmé připravovat své studenty na mezinárodní certifikáty zkoušek Cambridge, a to jako partner Cambridge University, tedy testovací centrum.
Angličtina Helen Doron pronikla během posledních 35 let své aktivní existence do všech koutů světa a s tím, jak rostli její studenti, rostla i Angličtina.
Angličtina Helen Doron postupně rozšířila své portfolio kurzů interaktivní angličtiny od batolat až po teenagery. S ohledem na to, že Angličtina nabízí na sebe volně navazující kurzy pro každý věk studentů, připravuje tak děti a teenagery na úspěšné složení Cambridge zkoušek velmi přirozeně a nenásilně v podstatě od batolat.


Proces skládání zkoušek Cambridge je komplikovaný. Každým rokem skládají ve stejném termínu jen v různých částech světa zkoušky jazykové úrovně Cambridge statisíce studentů. Testy se pro každou zkoušku mění, takže objektivita posouzení jazykové úrovně studenta je velmi vysoká. Testy se potom posílají přímo na Cambridge univerzitu, kde je zkušený tým profesionálů vyhodnotí a pošle zpět.
Už několik let prostějovská Helen Doron přímo testuje úrovně nejen pro děti, ale i pro teenagery a dospělé, tj. od úrovní Starters, Movers a Flyers až po úroveň B2, tj. FCE (First Cambridge Exam). Jazyková úroveň FCE je přitom plně dostačující pro přijetí studentů na zahraničních školách. Výhoda přímé spolupráce s univerzitou Cambridge zajišťuje nejen vynikající přípravu studentů Helen Doron na všech zkoušených úrovních, tj. poslech, čtení, psaní a mluvení, ale i to, že studenti jsou testovaní examinátory a lektory Helen Doron. Tato fakta bezesporu přispívají k dosažení vynikajících výsledků a zvyšujícímu se počtu studentů, kteří zkoušky skládají právě s Helen Doron.
Aktuálně stále probíhá zápis na příští školní rok a Angličtina Helen Doron zve všechny zájemce na ukázkové hodiny. Aktuální informace o Angličtině pro děti najdete na webu helendoron.cz/prostejov a Facebooku Angličtiny pro děti Prostějov. Přihlášku na ukázkovou hodinu zdarma je možné zaslat e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolat na tel. 604 792 446 manažerce centra Daně Šlézarové.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...