Příjemnou noc, dnes je úterý 25.6.2024
svátek slaví Ivan,
zítra Adriana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Vrcholem sobotního programu Hanáckých slavnostní bylo vystoupení pražské poprockové skupiny Hodiny. Kapela předvedla parádní koncert, který zaujal diváky všech generací.


Pražská poprocková formace Hodiny působí na české hudební scéně krátce. První singl Stmívání vydala v roce 2015, videoklip k němu však už má na službě YouTube miliony zhlédnutí. „Zazpíváme vám dnes i několik písniček, které jsme vytvořili mimo jiné i ve spolupráci s Richardem Krajčem a jeho Kryštofem,“ uvedl na začátku zpěvák a kytarista Tomáš Sehnal.
Hodinu a půl trvající koncert uvedl obecenstvo do varu. K vidění a slyšení byly rytmické rockové písně, kterým diváci aplaudovali. „Paráda, pánové, jste fajnoví,“ ozvalo se po sérii písniček z hlediště. „To je poprvé, co od Hanáků slyším, že Pražáci jsou fajn,“ rozesmál prostějovské fanoušky frontman kapely Hodiny Tomáš Sehnal.

 

 

 

 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...