Dobré ráno, dnes je čtvrtek 30.5.2024
svátek slaví Ferdinand,
zítra Kamila
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již čtyřiapadesát dílů, a přestože musel kvůli vládním opatřením na chvíli zastavit, již zase frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si totiž v každé době mimořádnou péči v každé době. A my se o vás postaráme přímo královsky. Tentokrát hledáme aspiranty pro podzimní díl, který se má konat v září. Je však třeba nutno upozornit že záležet bude na vývoji epidemiologické situace a vládních nařízení týkajících se opatření v souvislosti s virem COVID-19.


Pokud bude vše jakž takž v pořádku, nejdříve vás čeká kvalitní servis v podání profesionálů z Vlassalonu, následovat bude líčení od vybrané kosmetičky, výběr nového šatníku v RV Fashion, ukázka brýlí v Optika Wagner a závěrečnou tečkou pak bude taktéž profesionální focení a natáčení.
Pánům vybereme oblečení na míru, posléze se o vás postarají prvotřídní profesionálové v pánském salónu Naisy Gentleman. Zkrátka budete fešák, za kterým se nejedna žena otočí.
Neváhejte a hlaste se! PROMĚNY IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku dopadly vždy na jedničku. Není co ztratit, naopak zcela zdarma získáte nejen novou image, ale také nezapomenutelný zážitek.
Co musíte udělat? Stačí na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. poslat dvě své aktuální fotografie (tvář a postava). Do předmětu e-mailu uvádějte „PROMĚNA IMAGE“ nebo můžete přijít osobně do redakce Večerníku v ulici Vápenice 19.
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE V PÁTEK 18. ZÁŘÍ 2020!

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...