Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 20.6.2024
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Počasí poslední prázdninový pátek 28. srpna bylo více než přející, a tak mohl ve venkovních prostorách Základní školy Dr. Horáka proběhnout sportovně-zábavný den pro budoucí prvňáčky, kteří už touhle dobou sedí v prvních třídách. Snad právě kvůli sluníčku a také ze zvědavosti, s kým se budou co nevidět setkávat – a to doufáme často a pravidelně, přišla taková spousta dětí a rodičů, že jsme byli velice překvapeni a hlavně potěšeni.


Třídní učitelky Bronislava Honzírková, Jana Navrátilová a učitel Jaroslav Kaňa si připravili soutěže, úkoly, odměny, opékání špekáčků, a vůbec odpoledne plné zábavy i navazování nových známostí ve velice milé atmosféře. Děkujeme rodičům za tak velký zájem a příjemně prožitý čas, který si pro nás udělali. Doufáme, že takových okamžiků bude co nejvíce, přejeme všem hodně sil, trpělivosti a zdraví.
Michaela Mayerová, zástupce ředitelky ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka

 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...