Dobré dopoledne, dnes je sobota 15.6.2024
svátek slaví Vít,
zítra Zbyněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

18 seniori1Módní přehlídku levných a přesto elegantních modelů určených především těm, které si osvojily oslovení „babičko“ si společnými silami a doslova za pár korun připravily členky Prostějovského Klubu seniorek.

 

 

V rámci akce Senioři Lipce se pod střechou Občanského sdružení Lipka sešly nejen členky Klubu seniorek, aby si ukázaly, že obléct se levně a především elegantně se dá i přesto, že jejich obličej už zdobí nějaká ta vráska. „Model by měl vyhovovat našemu věku, být pohodlný a nijak přehnaně barevný, ne víc jak tři barvy,“ radí vedoucí Klubu seniorek, paní Jitka Grumlíková a dodává: „v důchodovém věku jsou naše finanční prostředky značně omezené a tak nikdo nemůže očekávat, že si budeme kupovat drahé róby ve značkových prodejnách s konfekcí. V second-handech se naproti tomu dají sehnat velmi pěkné kousky, které obohatí a rozšíří náš šatník doslova za pár korun.“ Modelky z řad Klubu seniorek předvedly decentní modely hned k několika příležitostem: seniorky po ránu, při sportu a seniorka jde za kulturou. Aby modelkám poskytli nějakou tu chvilku na změnu outfitu, předvedli klienti OS Lipka Radka a Michal publiku krátké kulturním vystoupení, které divačky ocenily uznalým potleskem. Že se i v pokročilejším věku dá obléci elegantně a přesto levně dokázaly modelky nade vší pochybnost a můžeme se tak těšit na chic babičky, které vědí, co jim sluší. Předváděné modely bylo navíc možné po skončení přehlídky odkoupit za dvacet korun, popřípadě vyhrát na los, který účastníci obdrželi při vstupu. Netřeba zdůrazňovat, že mnohé ze zdařilých a vkusně sladěných modelů našly své majitelky již před začátkem přehlídky.

18 seniori2 18 seniori3

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...