Dobré dopoledne, dnes je sobota 15.6.2024
svátek slaví Vít,
zítra Zbyněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

16 prdelkaTeplé a slunečné počasí uplynulého týdne si užíval úplně každý. Obzvláště muži si určitě neměli na co stěžovat. Ženy a dívky během pár dní vyměnily péřové bundy za tílka bez ramínek. To u většiny fyzicky zdatnějšího pohlaví vzbuzovalo výrazné srdeční arytmie a rozšiřování zorniček do průměru mexického dolaru. Našly se však dívky, které to s odhalováním poněkud přehnaly...

„Tisíce žen okolo nás jdou, tisíce hvězd, které zapadnou. Nad nimi září mi jen tvůj obraz mámivý, dívko v modrém, buď mou!“ Tento text zpíval svého času idol ženských srdcí Oldřich Nový. I po Prostějově se v minulém týdnu promenádovala skutečná „dívka v modrém“. Na rozdíl od hlavní hrdinky stejnojmenného filmu, kterou ztvárnila prvorepubliková kráska Lída Baarová, však vzbuzovala reakce po výtce rozporuplné. Pro korzování po centru města zvolila velmi odvážný, do modra laděný outfit, který dal vyniknout jejím barokním proporcím. Dokonale přitom potvrdila pravidlo, že ženy se dělí na dvě skupiny: na ty, které mohou nosit legíny a na ty, které si myslí, že mohou nosit legíny...

Přitom dívka si to očividně užívala, ve stejném oblečení jsme ji v Prostějově mohli vidět hned několik dní. Když ji ve čtvrtek odpoledne před prostějovským Priorem potkal redaktor Večerníku, byla už hvězdou facebookové skupiny „Oprašte ty zvěrstva“. Sem její snímek umístil jeden z pohotových kolemjdoucích.

„Tuto dívku jsem ve středu viděl u Kauflandu, ale nestihl jsem si ji vyfotit. Jen jsem na ni koukal s otevřenou hubou,“ vyjádřil pocity celé řady Prostějovanů David Vysoudil. Na první pohled je jasné, že prostějovská „dívka v modrém“ neodhadla, co je vzhledem k jejím proporcím ještě atraktivní a co už jen trapné. Přesto se našli i její zastánci.

„Nějaký čas jsem žil ve Velké Británii a musím říct, že jsem tam viděl mnohem horší věci. Angličanky, které obvykle mají nadváhu, si jsou na sebe schopné navléct naprosto neuvěřitelné modely. A nikdo to tam moc neřeší. Ale tady u nás mě něco podobného překvapilo,“ reagoval například Josef Popelka.

Vypadá to tedy, že se svým sebevědomím i „vkusem“ by se některé naše dívky za kanálem La Manche rozhodně neztratily.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...