Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 20.6.2024
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Rozhodnutím vlády ČR na doporučení tuzemských hygieniků mají sportovní fanoušci ode dnešního dne, tj. pondělí 12. října, zase smůlu. Dá se říct, že jim nastaly takové nechtěné koronavirové prázdniny. Věřme, že ne nadlouho, avšak minimálně na dva týdny (pesimističtí realisté počítají s měsíčními zákazy) každopádně diváci do hledišť na žádný sport momentálně nesmějí. Můžeme si o tom myslet cokoliv, může nás to všechny sportovní „závisláky“ štvát, ale to je tak jediné, co se s tím dá v tuto chvíli dělat.

Proto jsme pro všechny podobně zasažené čtenáře Večerníku připravili v době začínající přestávky malý dárek v podobě této speciální přílohy. Na osmi stránkách podrobně představujeme čtyři profesionální a svými ambicemi i popularitou nejpopulárnější kluby: fotbalisty 1.SK Prostějov, hokejisty LHK Jestřábi Prostějov, basketbalisty BK Olomoucko i volejbalistky VK Prostějov. Nechybí ani společné týmové fotografie (tedy kromě ptačích dravců, neboť vedení oddílu ani přes opakované urgence a nabídky ke spolupráci realizace snímek bohužel nedodalo z důvodu, že jej nestihne zrealizovat). I trojplakát je však bezesporu krásným dárkem nad vaši postel či do kanceláře.

A my doufáme, že vám tohle zajímavé počteníčko i pokoukáníčko navíc udělá ve vynuceném fandovském volnu alespoň trochu radost. Prostě, MÁME KOMU FANDIT i době, kdy jsou ochozy uzavřeny a haly či stadiony zejí prázdnotou. Vydržme to, dodržujme nařízení, respektujme okolí, abychom si co nejdříve mohli zase zakřičet to slavné: PROSTĚJOV DO TOHO!

Za sportovní redakci PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku Petr Kozák a Marek Sonnevend

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...