Dobré ráno, dnes je středa 19.6.2024
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V sobotu 12. září bude oceněn sedmadvacátý vítěz prostějovského challengeru, který se potřetí hraje pod názvem MONETA Czech Open. I díky vstřícnosti uznávaného bankovního domu tradice špičkových turnajů na Hané může pokračovat.

„Bez podpory titulárního partnera bychom na takové úrovni turnaj pořádat nemohli,“ uznává šéf pořádající TK PLUS Miroslav Černošek. „Poděkování za podporu patří i Českému tenisovému svazu, Olomouckému kraji a městu Prostějov. To jsou naši dlouhodobí partneři a jejich podpory si vážíme.“
Díky podpoře klíčových partnerů se na Hané pravidelně setkávají špičkoví světoví tenisté a přes změnu původního termínu se to týká také roku 2020. „Doba je složitá, ale jsme rádi, že se podařilo vše vyřešit a naše spolupráce pokračuje bez nějaké přestávky. Věřím, že uvidíme skvělé zápasy a budeme mít krásné zážitky,“ říká ředitel retailového bankovnictví MONETA Money Bank Aleš Sloupenský.
Také 27. ročník turnaje ukazuje, že tenis poslední měsíce přežil a opět se hlásí o slovo a své místo na výsluní. „Věřím, že se potvrdí, že se tenis nenechal koronavirem zahnat do kouta. Prostějovský areál se opět stane skvělým tenisovým svatostánkem, jako tomu bylo v předešlých letech,“ uvedl Sloupenský.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...