Dobré poledne, dnes je čtvrtek 18.4.2024
svátek slaví Valérie,
zítra Rostislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Také prostějovský tenisový svátek se bude řídit vládním nařízením týkajícím se omezení hromadných akcí s účinností od 1. září. Podle tohoto nařízení bude moci do areálu NTC MORAVA Za Kosteleckou ulicí, kde má domácí sídlo TK Agrofert Prostějov, pouze určitý počet fanoušků. V jednom okamžiku může být u kurtů maximálně tisícovka příznivců, počty přítomných v areálu budou pořadatelé během celého turnaje průběžně kontrolovat.

„Hlídat budeme počty na centrálním dvorci i v celém areálu. Pochopitelně splníme veškerá hygienická opatření a celý pořadatelský tým bude testovaný. Pro hráče máme připravené průchody na kurty, kde budou hrát své zápasy,“ uvedl za pořadatele Tomáš Cibulec, manažer pořádající agentury TK PLUS. „Diváky žádáme, aby na tribunách dodržovali stanovené rozestupy a obsazovali pouze každou druhou sedačku. Zaplněná může být pouze polovina sedadel,“ dodal Cibulec.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...