Dobrý večer, dnes je pondělí 27.5.2024
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Letošní první čtenářská soutěž Večerníku má již svého vítěze. Minulý pátek v naší redakci na Vápenici předala ceny vítězi soutěže s názvem Hledej a vyhraj Janu Hujíčkovi z Určic marketingová manažerka PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku Aneta Straškrabová.

V soutěži Hledej a vyhraj! hledali čtenáři naši novou reklamní vitrínu, která se nachází u hlavního vlakového nádraží v Prostějově. Zapojilo se opravdu velké množství čtenářů, ale jen jeden mohl vyhrát. A tím byl pan Hujíček z Určic. Získal od nás roční předplatné, kalendář Večerníku a další drobné upomínkové předměty. „Bylo to těžké, ale já jsem si dal fotografii vaší vitríny na počítač a při podrobném rozboru jsem poznal, že v okolí jsou věžičky budovy Agrostroje, což je mé bývalé dlouholeté pracoviště. Bylo mi tedy v tu chvíli jasné, že se jedná o hlavní nádraží. Druhý den jsem si to ověřil přímo na místě, protože jsem vezl manželku na vlak,“ usmíval se šťastný výherce Jan Hujíček. Jak se vzápětí přiznal, není to jeho první vítězství v soutěžích Večerníku. „Vloni jsem s manželkou vyhrál lístky na Vřesovanku. Soutěže Večerníku mám moc rád a určitě se jich budu aktivně účastnit i nadále,“ podotkl ještě Jan Hujíček z Určic.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...