Příjemnou noc, dnes je úterý 23.7.2024
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Velká část letní přípravy je minulostí, hráči se tento týden poprvé trousili na led. Trousili? Ne tak docela. Bylo vidět, že se na trénink těší. Potvrzuje to i jedna z mladých pušek Kryštof Ouřada. Ten jako jeden z mála hráčů přežil jednak škrty v klubu, jednak velké zemětřesení na soupisce. A navíc se počítá i s jeho „starým“ parťákem z Chomutova Petrem Chlánem. Právě i na Chomutov a situaci kolem něj jsme se mladého útočníka v krátkém rozhovoru ptali. Jak ale zároveň prožil letní přípravu? A jak si podle něj sedl tým? Nejen na tyto otázky mladý forvard odpovídal redaktorovi Večerníku.

* Tento týden jste vyrazili na led. Jaké to bylo?
„Bylo to super, vždycky je to krásný pocit se vrátit na led. Letos jsme ho dokonce měli trochu dříve.“
* Dal se podle vás už tým do kupy?
„Dal, už jsme se s kluky seznámili. Všichni jsou to prima lidi, bude to v pohodě.“
* V minulosti se pokaždé v kabině vyloupl nějaký bavič. Kdo to bude tentokrát?
„To jsme zatím nezjistili, zatím jsme ještě tolik času nestrávili společně. Ale věřím, že nějaký ten vtipálek a bavič kabiny vyjde na povrch v průběhu sezóny.“ (úsměv)
* Jak zatím hodnotíte letní přípravu? Co vám nejvíce dalo zabrat?
„Tak já měl s Chláničem například individuální program, který nám připravil kondiční trenér. Co se ale týká různých cviků, tak asi nejvíc mi dalo zabrat běhání. Třeba uběhnutí kilometru na čas. Já moc nejsem na dlouhé tratě, takže tohle byl asi pro mě největší problém.“
* Je nějaký aspekt vaší hry, který byste chtěl změnit?
„Rád bych vyhrával více osobních soubojů a samozřejmě nabral nové zkušenosti. K tomu bych chtěl posílit.“
*Závěrečná otázka nebude příjemná – ptám se totiž na Chomutov, váš mateřský klub. Jak hodnotíte jeho pád do „kraje“? Očekával jste ho?
„Je to samozřejmě hodně nepříjemné, už jen proto, že jsem tam vyrůstal odmalička. Ale bohužel se nenašel sponzor a ty dluhy byly velké. To jsem věděl, měl jsem i zprávy o tom, jak to tam vypadá. Takže jsem s tímto scénářem počítal.“

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...