Příjemnou noc, dnes je pátek 19.7.2024
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
2012 16_deyl_koncertProstějovské divadlo asi dlouho nezažilo tolik mladičkých dívek s tak rozzářenýma očima. Ve čtvrtek večer do něj dorazil zpěvák, klavírista a textař David Deyl. Natočit si první samostatný koncert zpěváka, který na ní už v roce 2010 získal ocenění zpěvák roku, dorazila i televizní stanice Óčko. Exkluzivním mediálním partnerem koncertu byl PROSTĚJOVSKÁ Večerník. Ani ten pochopitelně při čtvrtečním vystoupení nechyběl...

Co jsme viděli? David Deyl na prkna prostějovského divadla vyskočil ve slušivém černém saku i kalhotách. Už na první poslech pak bylo patrné, že jeho publikum baví pop s líbivými melodiemi a uhlazeným projevem. Ohlas u publika složeného převážně z velmi mladých dívek si však získaly i písničky s velmi chytrými texty. „Napovídej mi dnes, co chceš. Za tvoji dám ti tu svou lež. Chceme víc, než můžem si dát, tak jenom lež a nech si lhát," zpíval například sedmadvacetiletý David Deyl. Záda mu přitom „kryla" dobře šlapající kapela, se kterou zpěvák známý například hity „Akorát" či „Jenom lež a nech si lhát", vystoupil v Prostějově na vůbec prvním samostatném koncertě.
„Dlouho jsem se něčeho podobného bál, ale pořadatelé z prostějovské společnosti F.O.H. a paní Libuše Řezníčková byli natolik pozitivní, že mě k samostatnému koncertu přemluvili. Přestože mě těsně před ním chytly takové bolesti zad, že jsem se skoro nemohl posadit, prostějovské publikum mě nabudilo tak, že jsem na ně úplně zapomněl. Poděkovat bych chtěl i organizátorům za vynikající nazvučení a osvětlení scény," prohlásil David Deyl, na něhož se po koncertě při autogramiádě vrhly davy jeho fanynek.
Další příležitost vidět Davida Deyla budou mít jeho fanoušci a především fanynky během koncertního turné, na které vyjíždí společně se stálicí české hudební scény Helenou Vondráčkovou.
  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...