Dobré ráno, dnes je pondělí 17.6.2024
svátek slaví Adolf,
zítra Milan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Květina jako šperk, nevšední doplněk ke společenským šatům či elegantnímu účesu přímo nadchla zejména ženské osazenstvo v publiku již III. ročníku floristické a kadeřnické show s příznačným názvem Květina ve společnosti. Kouzelná podívaná pro přítomné diváky vznikla díky spolupráci Zahradnického centra Marciánová, vlasového Studia IN, svatebního studia L’AMOUR a korálkové a hobby království Qítko, jejichž zástupkyně měly možnost po dva večery seznámit obecenstvo s nejnovějšími trendy v oblasti módy a módních doplňků.

Pro tento nelehký úkol si pozvaly na pomoc studentky prostějovské střední školy ART ECON, které se bravurně zhostily rolí modelek a vdechly tak jednotlivým modelům život. „Ta Nadšené komentáře na adresu krásných modelek se z řad publika nedalo přeslechnout. „moc se mi líbila hlavně slečna v růžových šatech (modelka Kristýna, pozn. red.). Ty jí tak nádherně slušely, vypadala v nich jako nějaká řecká bohyně. Opravdu nádhera,“ nešetřila chválou jedna z divaček. Ale ne vše, co se na pódiu objevilo se setkalo s příznivým ohlasem! „Oblečení paní moderátorky je pro takovou akci přinejmenším nevhodné! A ty výrazy, s tím by se hodila spíš ke kolotočářům,“ vyjádřila se velmi trefně divačka Jolana, ve shodě se svou přítelkyní Annou na adresu moderátorky večera Martiny Queetko Procházkové, která k moderování prvního dne akce s názvem Květina ve společnosti zvolila beztvaré triko a jeansy. Tento drobný nedostatek se ale rozplynul v záplavě nádherných šatů, vlasových doplňků, přepychových klobouků a zejména skvostných květinových dekorací všeho druhu. „Všechno to měli moc hezky skloubené dohromady. Vše je tak slavnostní, šaty, klobouky, líčení a ty nádherné květinové ozdoby, prostě krása,“ zhodnotila přehlídku paní Šmudlová, která se zúčastnila obou předváděcích večerů. „Mě se moc líbily ty klobouky. Je to ohromná ukázka kreativity studentek, že byly schopné vytvořit něco tak luxusního. Jen je škoda, že se tu klobouky obecně málo nosí, v zahraničí je tomu jinak,“ posteskla si paní Dana Wallová, která byla dle vlastních slov na letošní přehlídku velmi zvědavá. „Asi nejvíc mě zaujala přehlídka věnovaná gotickému stylu,“ shodly se Zita Oujezdská a paní Blanka, která přiznala, že v podobném stylu se shlédla i její dcera. Letošní ročník Květiny ve společnosti nelze označit jinak než skvělý, velkolepý a velmi úspěšný. V plném přednáškovém sále Národního domu se nenašel snad nikdo, kdo by neuvažoval o nějakém tom květinovém doplňku pro sebe nebo pro partnerku. A teď už nezbývá, než se těšit na nadcházející ročník!


  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...