Dobré ráno, dnes je středa 19.6.2024
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 kvetinaZahradnické centrum MARCIÁNOVÁ vás zve v pořadí již na čtvrtý ročník společenské události „Květina ve společnosti“, která se bude konat již tuto středu a čtvrtek, tj. 16. a 17. ledna 2013, v překrásném prostředí secesního Národního domu v Prostějově. Těšit se můžete již tradičně na vskutku zajímavý program, na který vás zve i Večernice PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, která se letos stala výhradním mediálním partnerem této akce pro tištěná periodika.

Hned po vánočních svátcích začalo Zahradnické centrum Marciánová připravovat jednotlivé květinové přízdoby, šperky a další aranžmá na módní přehlídky letošního ročníku akce „Květina ve společnosti“. Už dnes je tak jisté, že vás oslní tucty květinových aranžmá...

Poslední dva ročníky byly věnovány květinovým přízdobám klobouků, avšak vzhledem k začínající plesové sezoně budou tentokrát hlavním tématem květinové přízdoby společenských šatů, které jim vtisknou nezaměnitelnou pečeť originality. Ve středu 16. ledna od 18.00 hodin se tak můžete podívat, jak se takovéto přízdoby vytvářejí. Hostem večera bude přední česká floristka Vladimíra Zezulová, která vám společně s Annou Marciánovou poradí, jak se můžete stát s originálními šperky z živých květin královnou plesu. Středeční květinová show je pak spojena s ukázkami kadeřnického umění Studia IN Hany Puklové a bude završena módní přehlídkou plesových šatů studia L*AMOUR Radky Smičkové. V praxi uvidíte možnosti využití vytvořených originálních květinových přízdob přímo na modelkách.

Ve čtvrtek 17. ledna od 19.00 hodin se můžete těšit na program s názvem Květinová elegance. Ten je složený z módních přehlídek, scének a rozhovorů, kde hlavní úlohu opět hraje květina v těch nejrozmanitějších podobách. Uvidíte ukázky inspirované gothicismem a futurismem, které jsou připravené ve spolupráci se Střední školou ART ECON Prostějov a Studiem IN. Ve druhé části večera pak bude zcela jistě ozdobou přehlídka plesových šatů studia L*AMOUR. U žádné části programu samozřejmě nebudou chybět květinová aranžmá ze Zahradnického centra Marciánová. Vyvrcholením večera, takovou třešinkou na dortu, bude přehlídka netradičních květinových modelů Anny Marciánové.

Oba večery budou uvádět známí moderátoři Radia Haná - středeční Martina Queetko Procházková a  čtvrteční pak Marek Berger. Vstupenky je možné zakoupit v Zahradnickém centru Marciánová v Kostelci na Hané, taktéž ve Studiu IN v Prostějově nebo přímo před akcí v Národním domě.

Na setkání s vámi se těší Zahradnické centrum Marciánová.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...