Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 5.10.2023
svátek slaví Eliška,
zítra Hanuš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Páteční Rock'n'Roll Night Party roztančila návštěvníky prostějovského hudebního klubu. Návštěvnost už tradičně vysoká, kvalita hudebního programu vynikající. Kdo se nezúčastnil, může litovat...

O návštěvnosti v music klubu Apollo 13 se už snad nedá napsat nic jiného, než že bylo opět narváno. Tentokrát kvůli vystoupení tří mladých, přesto výborných českých rockových kapel z Olomouce a Prostějova. V rámci Rock'n'Roll Night Party si návštěvníci klubu vychutnali songy od olomouckých NO DISTANCE PARADISE, kteří právě pracují na své debutové desce,  indie-rockers THE TAKERS a prostějovské partičky CAUSE ALARM, která se samozřejmě na „domácí půdě“ těšila největší přízni publika. Ale ani zbylé dvě kapely se nedaly zahanbit.

„Na fanoušky jsme z vystoupení samozřejmě zvyklí, ale tady v Prostějově máme asi nějakou fanouškovskou základnu,“ zhodnotil potěšeně přízeň publika zpěvák kapely THE TAKERS a na vysvětlenou dodal: „To asi proto, že fanynky vždycky chtějí vidět kytaristu s dobrýma vlasama, takže náš kytarista je vlastně takový trademark.. (smích)

Spokojenost s průběhem páteční Rock'n'Roll Night Party byla znát jak na pódiu, tak na plném tanečním parketu i na výborné rockové atmosféře v klubu, za kterou patří dík také skvělému prostějovskému publiku.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...