Příjemnou noc, dnes je úterý 23.7.2024
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Punkový mejdan vypukl v hudebním klubu Apollo13 za účasti legendární skupiny Visací zámek a každého pravověrného vyznavače punk rocku. Nechat si dobrovolně natrhnout bubínky punkovými písněmi „Visáčů“ přišlo více než sto fanoušků, kteří z vystoupení rozhodně neodcházeli zklamaní.

 

Vystoupení legendární punkové kapely Visací zámek, která  hraje v původní sestavě už více než čtvrt století, přilákalo do hudebního klubu Apollo 13 obrovské množství fanoušků této punkrockové legendy. Oslavit třicetileté narozeniny kapely se rozhodli stylově, kompletním vydáním své tvorby na discích s názvem Sakumprásk! (1982-2012), obsahující všechna 47 visaci_zamekalba a DVD, která kapela za dobu svého působení zatím vydala. Přestože kapela letos slaví třicátiny, členům kapely už je notně přes padesát. Svým fanouškům mají ale, soudě dle návštěvnosti na jejich koncertech, zjevně stále co říct. „Když nám bylo těch osmnáct, museli jsme za holkama běhat sami. A teď v padesáti běhají za náma samy! Takže pokud vám ještě není padesát, máte se na co těšit,“ potěšil starší fanoušky frontman kapely Jan Haubert, který na pódiu spolu s dalšími členy skupiny M. Pixou, I. Rutem, J. Pátkem a V. Šťástkou řádil bez ohledu na věk, k velké spokojenosti přítomných fanoušků. „Takhle si zařvat jsem už potřeboval pěkně dlouho,“ vyjádřil se jeden z nadšených vyznavačů punku, který si koncert své oblíbené kapely nenechal ujít a spolu s přáteli si tento punkrockový svátek v prostějovském klubu pořádně užíval.  Záviděníhodná punková atmosféra byla společným dílem výborného vystoupení „Visáčů“ i přítomných fanoušků, kteří rádi zakřičeli do rytmu známých songů legendární kapely.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...