Dobré ráno, dnes je středa 19.6.2024
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

34 karibska_nocV sobotu se konala na pláži U Vrbiček na Plumlovské přehradě poslední velká letní akce, a to Karibská noc. Návštěvníci se začali do areálu scházet již kolem šesté hodiny večerní. Pro prvních 200 žen nad 18 let byly navíc připraveny zdarma uvítací havajské drinky.

Úderem půl sedmé se pak začaly na pódiu objevovat první hudební formace. Své songy představily všem přítomným jako první kapely Quercus, PV Rock&Roll Clasic a 3P, které skvěle připravily půdu hlavním hostům večera.

Nespoutaný živel Michal Šeps vtrhl na pódium se svojí kapelou Zimmer Frei po osmé hodině. A byl to opravdu tanec! Publikum dokázal uvést opravdu do varu a ke konci jeho vystoupení se do rytmu reggae vrtěli velcí i malí. „Bylo vidět, že opravdu umí, předvedl parádní vystoupení. Přišel jsem hlavně na Yo Yo Band, ale tenhle mladej mě fakt zvedl ze židle,“ zhodnotil Michalův koncert Jiří z Prostějova. A měl pravdu, mladý zpěvák a průkopník reggae zaujal publikum natolik, že se i s  kapelou musel před skandující publikum vrátit a zahrát další píseň. Na jeho pověstnou „hru na trubku“ bez trubky však bohužel nedošlo.

Po Michalu Šepsovi se na pódium dostavila další hvězda, a to skupina YoYo Band v čele s Richardem Tesaříkem. Ti také obdrželi hlavní cenu v soutěži o nejveselejší a nejbarevnější košile, láhev speciálního karibského drinku. Také při jejich koncertě se prostor pod pódiem zcela zaplnil a diváci si spolu s kapelou zpívali známé písně jako Kladno, Někdy příště nebo Jedeme do Afriky. I když měli muzikanti z  Yo Yo Bandu za sebou již jeden odpolední koncert v Chocni, sršeli elánem a dobrou náladou. Po koncertech obou hvězd probíhala jako vždy autogramiáda, na níž hudebníci podepisovali snad všechno od klobouků po břicha.

Návštěvníkům poslední letní akce U Vrbiček přálo i počasí a typické letní karibské atmosféře chyběla snad už jen voda v přehradě. Jinak šlo bezesporu o plnohodnotné a skvělé zakončení léta a prázdnin.

34 karibska_noc1 34 karibska_noc2 34 karibska_noc5 34 karibska_noc6

více fotografií naleznete na www.hittrade.cz

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...