Dobré ráno, dnes je středa 19.6.2024
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

memorySvátek prostějovských rockových legend a jejich fanoušků - festival ROCK MEMORY OF - na pláži U Vrbiček začal v sobotu 14. července těsně po páté hodině podvečerní pod přívalem dešťových kapek. Tomu odpovídala také útlá návštěva. Postupem času se však u Plumlovské přehrady začalo vyčasovat a davy dobře naladěných fanoušků začaly houfně přicházet.


Právě včas! Po peckách od skupiny Quercus nastoupili na pódium členové kapely Kontakt, kteří měli to štěstí, že jejich úvodní nářez u prořízlo sluníčko vykukující z mraků. „Konečně začínají fanoušci přicházet. Moc mě to počasí mrzí, do poslední chvíle jsem váhal, zda festival nepřeložit do Víceúčelové haly-zimní stadion. Nakonec jsem se rozhodl pro původní plán,“ vysvětloval serveru vecernikpv.cz Petr Zlámal, majitel pořádající agentury HITTRADE. „Ale jak je vidět, počasí se zlepšuje a nálada obecenstva také. A podívejte se, kolik už jich tu je...,“ poznamenal už Zlámal při druhé rockové parádě skupiny Quercus už s úsměvem na rtech.

Nakonec se pátý ročník vzpomínky na zesnulé prostějovské muzikanty vydařil...více foto z této akce naleznete na www.hittrade.cz
  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...