Příjemnou noc, dnes je pátek 19.7.2024
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jednu dobrou a taky jednu špatnou zprávu má osazenstvo Divadla Point pro své příznivce. Ředitel divadla Aleš Procházka už před časem prozradil, že Point plánuje na podzim novou hru. Jak řekl, tak divadlo udělalo, nový kus je na světě. Jenže bohužel zasáhl koronavirus. V důsledku si tak lidé na premiéru ještě budou muset počkat, nově je alespoň znám titul.


„Můžu zatím prozradit, že půjde o Britney goes to heaven od Petra Kolečka. Režie se ujal Jakub Hyndrich,“ nechal se slyšet Aleš Procházka. Koronavirus však zaúřadoval a premiéra plánovaná na listopad se tak neuskuteční. „Příští měsíc určitě nebude. Možná k Vánocům, možná v lednu. Určitě ale nic z toho z pochopitelných důvodů nemůžu slíbit. Nechci tak diváky příliš navnadit, aby nebyli zklamaní,“ poznamenal Procházka.
Divadlo nyní na svém webu vzkazuje, že je vše zrušeno. A když vše, tak vše. „Aktuálně ani nezkoušíme. Jednotlivci a dvojice pouze provádí úpravy a úklid. Ale zkoušení za současné situace nejde,“ smutní ředitel.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...