Dobré dopoledne, dnes je pátek 31.3.2023
svátek slaví Kvido,
zítra Hugo
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Blogerky, autorky webu o životním stylu a také o vzájemném soužití, nejen partnerském. Ale také tvůrkyně audioknihy a ženy, které dokázaly oslovit statisíce lidí. To jsou Ester Geislerová a Josefina Bakošová, dvě mladé ženy, jež měly právě dnes tj. v pondělí 19. října, zavítat do prostějovského kina Metro 70. Nakonec se ale akce nekoná.


Dvojici přiblížila ředitelka kino Metro 70. Přestože jde o mladé lidi komunikující hodně přes novější média jako třeba Instagram, ředitelka kina odmítá, že by šlo o událost cíleně pořádanou pro mladé. „Tak to vůbec není. Myslím, že témata, se kterými přijdou, jsou mezigenerační,“ poznamenala ředitelka kina Barbora Kucsa Prágerová.
Program se však zatím v Prostějově neodehraje. Kvůli koronaviru jsou zrušená jak filmová představení, tak i všechny zbylé akce v kině. Zatím je tak show mladé dvojice posunuté, dosud naneurčito. Původně se tento program v kinu měl objevit dnes od 19.00 hodin.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...