Dobrý večer, dnes je čtvrtek 30.3.2023
svátek slaví Arnošt,
zítra Kvido
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve středu 26. srpna měla v rámci Prostějovského „babího“ léta vystoupit na náměstí T. G. Masaryka v Prostějově. Svůj koncert ale na poslední chvíli odvolala a organizátoři její vystoupení nahradili hvězdou muzikálů Monikou Absolonovou. Skutečnost, že Hana Zagorová do Prostějova nepřijela, vyvolala velké zklamání v řadách jejích fanoušků. Nyní ale víme, co za vším stálo!


Ta zpráva z médií během uplynulého týdne šokovala nejen její příznivce. Hana Zagorová i její manžel Štefan Margita jsou nakaženi koronavirem. „Oběma nám vyšly pozitivní testy na covid-19. Ať se to nemusíte dozvídat z různých nafouklých spekulací,“ uvedla manželská dvojice na facebookovém profilu zpěvačky Hany Zagorové.
Zatímco Štefan Margita je pouze s lehkým průběhem nákazy v domácí karanténě, s devítinásobnou Zlatou slavicí je to mnohem horší. „Hana Zagorová je s těžším průběhem nemoci v nemocnici a má vysoké teploty,“ uvádí se na stránkách zpěvačky.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...