Dobré poledne, dnes je pátek 29.9.2023
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pláž U Vrbiček u plumlovské přehrady bude tuto sobotu hostit již šestý ročník oblíbené akce Guláš Rock Fest. Ani v letošním roce tak přívrženci kvalitní muziky a tradičního českého pokrmu nepřijdou o tento podnik pořádaný agenturou HIT TRADE. Stejně jako každý rok budou na příchozí čekat různé druhy gulášů a dostatek piva. Připravený bude i bohatý doprovodný program jak pro děti, tak pro dospělé. Přijďte se i vy tuto sobotu s rodinou dobře najíst a pobavit!


Gurmáni a milovníci gulášů se mohou těšit na několik ochutnávek tohoto pokrmu uvařeného několika restauracemi z Prostějova a okolí. „Jako každý rok nabídneme dvanáct až patnáct druhů gulášů. Porce budou takové, aby návštěvníci mohli ochutnat všechny,“ prozradil Petr Zlámal, šíf prostějovské agentury.
Jak jsme zmínili, dobré jídlo doplní různé druhy piva a především hudební vystoupení kapel Smokie revival, ZZ Top revival, Revox, Suzi Quatro, Majestico Muzikus, Katapult revival a STZ (Pytlíkova banda). Jelikož je akce určená celým rodinám, tak nebude chybět ani bohatý program pro nejmenší. „Měl by být zhruba stejný jako každý rok. Děti se mohou těšit na parašutisty, k dispozici budou kolotoče a skákací hrady,“ nastínil Petr Zlámal, který je připraven dodržovat veškerá hygienická opatření včetně rozdělení do patřičných sektorů.
Vstupenky jsou stále ještě k dispozici v předprodeji za 110 korun v prodejně tabáku na náměstí T. G. Masaryka nebo v síti Ticketportal. Na místě pak vstupenka přijde na 150 korun. Děti do deseti let mají vstup zdarma. Lámat hlavu si nemusíte ani s dopravou. „Je zajištěna kompletní autobusová doprava. Od patnácti až do devatenácti hodin bude co hodinu jezdit pravidelná linka k Vrbičkám a zpět. Dopravu zajistí František Konečný ve spolupráci s firmou Maier,“ vzkazuje Zlámal.

 

 

KDY: SOBOTA 15. 8. 2020, 15:00 HODIN

KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...