Dobré odpoledne, dnes je úterý 24.5.2022
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Příjemnou novinku mají pro milovníky divadla v Prostějově. Městské divadlo v pondělí otevřelo pokladnu a začalo tak prodávat lístky na novou, pomalu se blížící divadelní sezónu.


„Na našich internetových stránkách najdete tituly, které jsou v prodeji, pokladní je k dispozici na telefonu 582 329 603 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Už v srpnu hrajeme na letní scéně na nádvoří zámku – přijďte s dětmi na pohádku O Palečkovi. LiStOVáNí s knihou Bitevní pole bude tentokrát s Lukášem Hejlíkem,“ vzkazuje ředitelka divadla Jana Maršálková.
Pokladna se nově může pochlubit novým nátěrem, jinak ale zůstává v mnohém stejná. Třeba v otevírací době či v řadě podmínek při nákupu lístků. „Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Půl hodiny před začátkem představení probíhá doprodej vstupenek pouze na toto uváděné představení. U některých titulů omezujeme prodej vstupenek na čtyři kusy na osobu,“ upozorňuje web divadla.
To ani o prázdninách nezůstává nečinné. V pondělí 31. srpna tak třeba diváci zažijí návrat oblíbeného LiStOVáNí. Tentokrát se známým hercem a zároveň gurmánem, autorem Hejlíkovy gastro mapy Lukášem Hejlíkem. 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...