Dobré poledne, dnes je pátek 23.2.2024
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jste milovníci kvalitní hudby a letních festivalů? Pak vaše srdce poskočí. Organizátoři prostějovského Léta s hvězdami připravili pořádnou porci zábavy v podobě hudby, dobrého jídla a pití. Kulturní podvečer pod širým nebem vás pobaví a vy tak pěkně strávíte čas, navíc si znamenitě pochutnáte. Dobře zvolený program si užijí všechny generace.


Ojedinělý festival bude po svém startu ze 4. července pokračovat v sobotu 25. července od patnácté hodiny, a to opět na ploše vedle OC Albert v Plumlovské ulici. Triem hudebních skupin provázejících sobotní akcí budou Reflexy, Gabriela V.G. a Argema.
Pojďme si je trochu představit. Reflexy jsou pop-rocková kapela založená roku 1993 a pocházející z Uherského Hradiště. Gabriela V.G. je konickou rodačkou, zpěvačka, textařka a hudebnice aktuálně se věnující vlastní autorské tvorbě, působí také v lokálních rockových kapelách. Argema je známá rocková hudební skupina pocházející opět z Uherského Hradiště a její hity už baví minimálně třetí generaci.
Primárně se bude jednat o hudební akci, ale nad tento rámec bude dostatek čepovaného piva několika druhů a bohaté občerstvení. Nebude chybět nabídka koktejlů, vína a nealkoholických nápojů. Dále se návštěvníci mohou těšit na různé atrakce, skákací hrad, virtuální realitu, fotokoutek a další. I během festivalu Léto s hvězdami platí určitá omezení, bez kterých se stále neodejdeme. Na místě bude dostatek dezinfekce a striktně bude hlídán počet osob. Vzhledem k situaci bude cena příjemná, a to 180 Kč. Vstupenky jsou k dispozici na portále www.smsticket.cz, v den konání bude lístek o něco málo dražší.

 

 

KDY: SOBOTA 25. ČERVENCE, 15:00 HODIN
KDE: VEDLE OC ALBERT, ZA PLUMLOVSKOU UL., PROSTĚJOV

 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...