Dobrý večer, dnes je pondělí 27.5.2024
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

26 kocourMinulý týden jsme informovali o nevšedním případu. Vzácný modrý kocour nalezený na ulici a odvezený na služebnu městské policie strážníkům po třech dnech utekl. Ani po týdnu se nenašel, neznámý však zůstává i jeho majitel!

Do pátrání po čtyřnohém chlupáči se dal i PROSTĚJOVSKÝ Večerník, ale na slíbenou pětisetkorunovou odměnu v případě nalezení kocoura bohužel nikdo nezareagoval. Stopu nemají ani strážníci. „Bohužel modrý kocour se nenalezl, ale co je ještě divnější, že se dosud nepřihlásil ani majitel, kterému musí určitě chybět. A to ani přes pátrací relaci v médiích,“ pokrčila rameny Jana Adámková z Městské policie v Prostějově.

Připomeňme jen, že vzácný kocour utekl strážníkům při čištění jeho klece, tedy dočasného útulku na služebně městské policie. Zvíře se dosud někde toulá. Najde ho vůbec ještě někdo? A copak opravdu nikomu nechybí?

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...