Dobré dopoledne, dnes je sobota 15.6.2024
svátek slaví Vít,
zítra Zbyněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dvaašedesátiletá seniorka s trvalým bydlištěm v prostějovském regionu záhadně zmizela. Minulé úterý 20. října odešla z domova a od té doby se rodině neozvala. Policie upozorňuje, že pátrání po pohřešované je spojeno i s rizikem její nákazy!


Skutečnost, že rodina i pátrači zatím marně hledají zmizelou ženu, zachytil Večerník na začátku minulého týdne z veřejně přístupné policejní databáze hledaných osob. „Mohu potvrdit, že od úterý dvacátého října pátráme po pohřešované Danuši Adamové, a to z důvodu opuštění bydliště. Pohřešovaná nedává o sobě vědět rodinným příslušníkům, nekontaktuje je, a navíc je pátrání spojeno s rizikem jejího nakažení infekční nemocí. Další upřesňující informace nejsme oprávněni sdělovat,“ sdělila exkluzivně Večerníku Miluše Zajícová,
tisková mluvčí Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje.
Pohřešovaná Danuše Adamová se narodila 8. května 1958, měří v rozmezí od 155 do 165 centimetrů a její zdánlivé stáří je 62 až 65 let. Má střední až obézní postavu, šedé oči a hnědé vlasy. „Prosíme veřejnost, aby jakékoliv poznatky k výskytu pohřešované osoby sdělila policii na lince 158,“ apeluje policejní mluvčí.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...