Příjemnou noc, dnes je pátek 21.6.2024
svátek slaví Alois,
zítra Pavla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Během uplynulého týdne došlo v centru Prostějova k hádce mezi hosty baru, která vyvrcholila fyzickým napadením. Podle svědectví čtenářů Večerníku zde dokonce při slovních výhrůžkách někteří zúčastnění třímali mačety v rukách!


„Raději jsem to místo obešla velkým obloukem. Před barem i uvnitř jsem slyšela křik a sprosté nadávky. Jeden z mužů držel v ruce mačetu a komusi hrozil, že ho rozseká na kousky. Raději jsem rychle utekla,“ svěřila se Večerníku mladá žena z Prostějova.
Co se tedy přesně stalo v baru, který ještě vloni velitel prostějovské městské policie Jan Nagy označil jako jedno z nejrizikovějších míst ve městě? Bohužel strážníci a hlavně státní policisté o tomto případu vůbec neinformovali. Proč asi? „Do toho baru chodí většinou jen Romové, takže podobné hádky jsou tady na denním pořádku,“ napsal již dříve do redakce obyvatel náměstí, který si nepřál být jmenován. „Tady už se všichni bojíme!“

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...