Dobrý podvečer, dnes je pátek 19.4.2024
svátek slaví Rostislav,
zítra Marcela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Býval to jeden z nejobávanějších pouličních rváčů ve městě. Dostával se do opakovaného konfliktu s nájemníky domu, kde bydlel, hosty řady restaurací a barů, nezastavil se ani před policisty. Jednoho z nich během rvačky nakopl do kolene, až mu ho vykloubil. Za to i za řadu dalších útoků a krádeží byl opakovaně odsouzen do vězení. Nyní je Michal Bradáč opět na svobodě. Dokáže se již trvale ovládat, nebo ho dožene dlouhý STÍN jeho vlastní MINULOSTI?


Před pár lety Michal Bradáč nejrůznější rvačky přímo přitahoval. Se svým bratrem zejména slovně bojoval prakticky se všemi sousedy v domě v ulici J. V. Myslbeka. Ti z nich vzhledem k jejich urostlým postavám a zálibě v bojových sportech měli celkem pochopitelný strach. Vše vyvrcholilo tím, že se Bradáč při jednom ze zásahů policistů hlídce představil jako „Brouk Pytlík“ a bránil se následnému zatčení. Při rvačce pak jednoho z mužů zákona zranil.
Do konfliktů se stejný muž dostával i bezprostředně po následném odsouzení, a to navzdory faktu, že už je na rozdíl od minulosti přímo nevyhledával. Poslední odsouzení přišlo za rvačku před barem Ponorka. Dle svědků se mu sám Bradáč snažil vyhnout, nakonec se však nechal vyprovokovat. Následně mu soud nepodmíněný trest zvýšil o dalších 20 měsíců. Relativně nedávno byl Michal Bradáč z vězení propuštěn.
„Co se týče vzhledu, tak se vůbec nezměnil. Všichni doufáme, že se změnil alespoň v hlavě. Je to takový prostějovský Tomáš Řepka. Je celkem citlivý, a když chce, tak se umí i chovat. Nesmí však propadat návalům vzteku. Hlavně kvůli nim skončil nakonec až ve vězení,“ prozradil Večerníku zdroj, který nás na návrat jednoho z pravidelných hrdinů naší rubriky ze soudní síně upozornil.
Samotného Michala Bradáče se nám zkontaktovat nepodařilo, uvedený zdroj na něj dle vlastních slov žádný kontakt neměl.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...