Dobrý večer, dnes je úterý 18.6.2024
svátek slaví Milan,
zítra Leoš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 pohadkovy_lesDěti s dobrodružnou duší se už těší na konec prázdnin. Již tuto sobotu 24. srpna od 14.00 hodin se totiž v plumlovském kempu Žralok slavnostně otevře vstup do pohádkového lesa.

Stačí, aby vyšlo počasí a kemp bude poslední srpnovou sobotu opět praskat ve švech. Spolku plumlovských nadšenců se totiž dlouhodobě daří pořádat akce, na které míří stovky spokojených dětí a jejich rodičů.

I letos se kromě pohádkových bytostí mohou mladí dobrodruzi těšit také na zajímavý doprovodný program. Jeho vrcholem bude pirátská show a vystoupení prostějovských mažoretek Hvězdičky. Kromě toho si návštěvníci budou moci užít kreslení křídami, malování na obličej, pohádkovou tombolu, lesní bar, námořnickou dílnu, skákací hrad, nafukovací skluzavku a řadu dalších atrakcí.

Celým programem bude provázet hudební skupina Marbo. Nouze v kempu nebude ani o dobré jídlo a pití.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...