Dobrý podvečer, dnes je sobota 13.4.2024
svátek slaví Aleš,
zítra Vincenc
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 saraBěhem prosince loňského roku se majitelům psů v různých částech Prostějovska ztratili jejich čtyřnozí miláčci. Obě rodiny prosí veřejnost o pomoc, pokud jste někdo chlupáče spatřili, zavolejte prosím na uvedené kontakty.

Dne 25. prosince se v Kostelci na Hané zaběhla fenka Sára. „Jde o křížence čuvače, béžové barvy. Je hodná, ale plachá a je třeba volat hned jak ji uvidíte. Nálezci nabízím i odměnu dvou tisíc korun,“ sdělila www.vecernikpv.cz Petra Hrazdilová z Kostelce na Hané s tím, že lidé mohou volat jakékoliv informace na telefonní číslo 608 369 365 nebo psát na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Petr Ruský z Lipové zase prosí veřejnost o pomoc při hledání jejich zaběhnutého psa. „Hledá se vycvičený, lovecký Karelský medvědí pes jménem Endy. Ztratil se již 10. prosince 2012 v okolí obce Seč. Údajně byl spatřen 2. ledna 2013 u benzinové pumpy u Mostkovic,“ řekl Petr Ruský. Pokud spatříte kdekoliv jeho loveckého psa, volejte na čísla  732 774 280 nebo 607 886 422.
01 endy

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...