Dobré ráno, dnes je sobota 15.6.2024
svátek slaví Vít,
zítra Zbyněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V odpoledních hodinách během pondělí 8. června vyjížděla hlídka do okrajové části města prověřit oznámení o potyčce mezi dvěma muži. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že padesátiletý muž se v pohostinství dostal do slovní rozepře s jednatřicetiletým protivníkem.

Po ukončení hádky a odchodu z podniku na něj mladší muž fyzicky zaútočil. Po incidentu z místa odešel neznámo kam. Výpověď jednapadesátiletého muže potvrdil i přítomný svědek. Kvůli neúplné totožnosti podezřelého muže byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, s jejíž pomocí se podařilo útočníka zcela ztotožnit. Napadený byl převezen na ošetření do nemocnice. Jednatřicetiletý muž je svým jednáním důvodně podezřelý z přestupku proti občanskému soužití, za který mu v případě prokázání viny hrozí pokuta do výše 20 000 korun.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...