Dobré ráno, dnes je neděle 3.7.2022
svátek slaví Radomír,
zítra Prokop
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

17 vloupani_do_autaHned tři oznámení o vloupání do vozidel přijali prostějovští policisté během úterý třiadvacátého dubna na území města Prostějova. Ti tak zahájili trestní stíhání po neznámém pachateli či pachatelích.

„Prvním z případů je Škoda Octavia, která byla zaparkována na ulici Tylova v Prostějově. Zatím neznámý pachatel se do něj vloupal z pondělí na úterý. Rozbil na něm okno a z vnitřních prostor ukradl alkoholtester, autonabíječku, sluneční brýle a další věci. Celková škoda odcizením a poškozením byla vyčíslena na téměř 11 tisíc korun,“ uvedla k prvnímu případu tisková mluvčí policie Olomouckého kraje por. Mgr. Irena Urbánková.

„Ve stejnou dobu se zatím neznámý pachatel vloupal i do vozidla Škoda Fabia, které bylo zaparkované na ulici Rejskova v Prostějově. I na něm rozbil okno a ukradl autonavigaci. Škoda bude upřesněna dodatečně,“ objasnila druhý případ Irena Urbánková.

„Třetím vykradeným autem je nákladní vozidlo Renault Master, které bylo zaparkované na ulici Mánesova v Prostějově. Do něho se lapka vloupal z pondělí na úterý. Rozbil na něm okno a z vnitřních prostor ukradl navigaci a mobilní telefon s příslušenstvím. Celková škoda odcizením byla vyčíslena na 2 300 korun, poškozením bude vyčíslena dodatečně,“ doplnila k sérii trestných činů Irena Urbánková.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...