Dobré ráno, dnes je neděle 3.7.2022
svátek slaví Radomír,
zítra Prokop
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

13 skolackaTak to je síla! Před pár hodinami musela být v prostějovské nemocnici hospitalizována čtrnáctiletá žákyně základní školy, která byla totálně namol! Případ už vyšetřuje policie. Jak vyplynulo z šetření, dívka do školy propašovala flašku slivovice, kterou vypila společně se svou spolužačkou!

„Dnes, tedy ve středu 27. března, nám bylo oznámeno záchrannou službou, v prostějovské nemocnici musela být hospitalizována čtrnáctiletá dívka, která se opila. Policisté zjistili, že dvě čtrnáctileté dívky se opily během vyučování na základní škole na Prostějovsku. Jedna z nich musela být převezena do nemocnice, naštěstí není v ohrožení života a dechová zkouška ukázala hodnotu 1, 18 promile alkoholu v dechu. Druhá z dívek nadýchala 0, 59 promile. Ta byla předána rodičům,“ informoval www.vecernikpv.cz Josef Bednařík, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci. Jak je ale možné, že se dívky opily zrovna ve škole? A kde se ve škole vzal alkohol? „V současné době víme, že alkohol přinesla jedna z dívek do školy v plastové láhvi, kdy se mělo jednat o slivovici. Případ je v současné chvíli v šetření i ve spolupráci s orgánem sociálně-právní ochrany dětí,“ odpověděl Josef Bednařík. 

Právě zjišťujeme podrobnosti...

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...