Dobré ráno, dnes je sobota 2.7.2022
svátek slaví Patricie,
zítra Radomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

49 bankovkyZávažný případ, o kterém však policie nechce prozradit takřka nic! Nebýt některých občanů Vrahovic, kteří Večerník upozornili na policejní razii v jednom z domů této příměstské části Prostějova, zůstalo by vše utajeno. My však nyní víme, že dva mladí muži jsou podezřelí z výroby falešných peněz!
Uprostřed minulého týdne Večerníku navíc jeden z našich zdrojů sdělil, že policisté si ve čtvrtek 22. listopadu odnesli z bytu dvou mladíků i několik již vyrobených falešných bankovek.

„V tuto chvíli můžeme jen potvrdit, že došlo k domovní prohlídce a že se policie zabývá případem možné výroby falzifikátů bankovek. Vzhledem k náročnému vyšetřování nebudeme případ dále komentovat,“ zodpověděl takto stručně všechny naše dotazy Josef Bednařík, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci.
Večerníku se však podařilo kontaktovat matku obou mladých mužů, která s nimi žije ve společném bytě a kde také došlo k policejní razii. „Žádné falešné peníze u nás policie nenašla. Někdo mé syny nařknul, že tisknou falešné bankovky, to ale rozhodně není pravda. Policie při domovní prohlídce mým chlapcům zabavila jen dva notebooky, které prý bude nyní zkoumat. Já celou záležitost beru jako výmysl či snahu někoho pomstít se mým synům,“ svěřila se nám žena, která si z pochopitelných důvodů nepřála zveřejnit své jméno. „Uvažuji o trestním oznámení na neznámého pachatele, pravda se pak ukáže. Policie nám tou domovní prohlídkou udělala akorát ostudu po celých Vrahovicích...,“ láteřila rázná dáma.
Večerník bude celý případ i nadále bedlivě sledovat!

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...