Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 20.1.2022
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Až využití dodatečných pravidel určilo vítěze mistrovství České republiky družstev v babytenisu, které je současně Memoriálem Zdeňka Kocmana. Rozhodující utkání mezi TK Agrofert Prostějov a pražskou Spartou totiž skončilo 3:3 na zápasy a vyrovnaný byl také počet získaných gamů – 27:27. Nejvyrovnanější finále v historii nakonec ovládla Sparta.

„Při rovnosti bodů a her rozhodlo o vítězi TK Sparta Praha vítězství prvního hráče,“ vysvětlil dodatkové pravidlo rozhodčí Petr Flašar.
Prostějovské naděje byly zklamané, přesto je třeba ocenit jejich výkony během celého mistrovství. Ve svém úvodním vystoupení porazily plzeňskou Slavii 4:2 a stejným poměrem přehrály celek 1. ČLTK. Proti Spartě chybělo k úspěchu několik míčků. (lv)

Finále MČR babytenis:
TK Agrofert Prostějov – TK Sparta Praha 3:3
výsledky jednotlivých utkání: Barina – Zapský 4:6, Tománková – Šebek 5:7, Vurm – Jelínková 0:6, Gerišer – Horáček 6:3, Barina, Tománková – Zapský, Šebek 6:4, Vurm, Motal – Jelínková, Staňková 6:1

 

 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...