Dobré ráno, dnes je pátek 19.7.2024
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V sobotu 11. dubna – tedy přesně po skončení aktuálně vyhlášeného třicetidenního nouzového stavu v ČR – měla odstartovat jarní část okresních soutěží v malé kopané 2019/20 ČUS Prostějovska. V tuto chvíli je však jasné, že řádně stanovená termínová listina nebude platit.

„Výkonný výbor malé kopané Okresního sdružení České unie sportu Prostějovska na základě známých rozhodnutí vlády ČR týkajících se šíření koronaviru zastavuje až do odvolání jarní pokračování 1. a 2. okresní ligy mužů 2019/2020. Jakmile zaniknou důvody tohoto rozhodnutí, dáme okamžitě zprávu všem účastníkům soutěží i příznivcům malé kopané,“ uvedl v prohlášení předseda VV MK PV Pavel Kočíb.
Průběžně doporučil sledovat internetové stránky OS ČUS Prostějovska a také Večerník, který je dlouhodobým partnerem malé kopané v regionu. „Vzhledem k současné situaci v České republice zdravotní i celkové nebyla jiná možnost než naše soutěže odložit. Je v podstatě jisté, že koronavirus neustoupí rychle v řádu několika týdnů a budeme muset bez sportování vydržet delší dobu. Jak dlouho, to se teprve uvidí,“ pokrčil Kočíb rameny. 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...