Příjemnou noc, dnes je pátek 19.7.2024
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve druhý největší turnaj malé kopané na Prostějovsku se během posledních let vyprofiloval Metle Cup v Otaslavicích. V sobotu 13. července uspořádá tamní TJ Sokol na otaslavickém fotbalovém hřišti jeho už čtvrtý ročník a chce navázat na zdárně se rozvíjející tradici čím dál víc oblíbenějšího klání.

Sraz všech zúčastněných mužstev bude v den konání od 9:15 hodin, losování do základních skupin proběhne v 9:45 a hrát se začne od 10:00 hodin. Každý tým může mít na soupisce maximálně jedenáct hráčů, nastupuje se 5 + 1, velikost hřiště 30 x 15 metrů. K dispozici budou tři hrací plochy, délka jednoho utkání 2x 10 minut a střídání hokejové, všechny zápasy odpískají delegovaní rozhodčí.
Startovné činí 1300 korun za jedno družstvo, obsahuje i občerstvení, pitný režim a výdaje na sudí. Přihlášky lze podávat osobně, telefonicky nebo e-mailem u některé z kontaktních osob: Jiří Hon (776 207 288, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Michal Kaláb (604 262 826, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Pavel Skalický (604 326 132, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Martin Vogl (739 123 132, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Uzávěrka přihlášek 30. června do půlnoci, maximální kapacita turnaje je 15 kolektivů.
Momentálně figuruje ve startovní listině už třináct celků! Jmenovitě Otaslavice „A“, Otaslavice „B“, Penam Prostějov, FC Litrpool, Pojď sem kam deš, FC Mrdokleče Město, Fun Din Dung Young Boys, Plzeňka, Daniel, Chop Pot, FC Prostějov, Dobromilice a Držovice. V případě naplnění maximální kapacity se budou hrát tři základní grupy po pěti týmech, do play-off postoupí osm nejlepších.
Každopádně na všechny aktéry i diváky čeká bohaté občerstvení zajištěné organizátory po celou dobu turnaje i následně večer, kdy přijde na řadu od 19:00 hodin volná zábava s hudbou. Po ní je možné přenocovat v tělocvičně TJ Sokol či ve stanu v areálu hřiště na vyznačeném místě. 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...