- 18. listopad 2017
- 2592x
V základní části soutěžního ročníku 2017/8 se 1.ligy okresu Prostějov zúčastní osm mužstev, které se střetnou dvoukolově každý s každým. Hrací systém pro nadstavbovou část bude stanoven na schůzce vedoucích mužstev v prosinci 2017. Mužstvům 1.ligy okresu Prostějov byla přidělena tato losovací čísla:
Mužstvo DINAMO Prostějov bylo dodatečně jako nováček futsalových soutěží zařazeno do 1. ligy okresu Prostějov, poté kdy tým FC ORANGE rezignoval na účast v 1. lize v sezoně 2017/18 a žádné ze stávajících mužstev 2. ligy nemělo zájem o „administrativní“ postup.
Dalších devět celků přihlášených do soutěží futsalu okresu Prostějov v soutěžním ročníku 2017/18 se rovněž nejprve utká dvoukolově každý s každým, pro nadstavbovou část platí, co je uvedeno výše.
Mužstva 2. ligy okresu Prostějov budou v základní části soutěže „nastupovat“ s těmito losovacími čísly:
ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽE - 1. liga
neděle 19.11.2017 12.00-18.00 hodin Kostelec n.H. 12.00 SEXMERALDA – BOTAFOGA “A”
12.40 ARISTON 92 – MECHECHELEN
13.20 SEXMERALDA – RELAX “A”
14.00 BOTAFOGA “A” – DINAMO
14.40 MECHECHELEN – ZE-STAV
15.20 ARISTON 92 – AC ZAVADILKA 2000
16.00 DINAMO – RELAX “A”
16.40 ŽE-STAV – ARISTON 92
17.20 AC ZAVADILKA 2000 – MECHECHELEN
neděle 26.11.2017 14.00-17.15 hodin Kostelec n.H.
14.00 DINAMO – MECHECHELEN
14.40 SEXMERALDA – ARISTON 92
15.20 MECHECHELEN – SEXMERALDA
16.00 ARISTON 92 – DINAMO
16.40 DINAMO – SEXMERALDA
neděle 3.12.2017 12.00-15.30 hodin Němčice n.H.
12.00 AC ZAVADILKA 2000 – RELAX “A”
12.40 BOTAFOGA “A” – ŽESTAV
13.20 RELAX “A” – BOTAFOGA “A”
14.00 ŽE-STAV – AC ZAVADILKA 2000
14.40 AC ZAVADILKA 2000 – BOTAFOGA “A”
ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽE - 2. liga
neděle 19.11.2017 8.00-16.00 hodin Nezamyslice n.H.
8.00 ATLETICO Smržice – BVD
8.40 MK BRODEK u PV – FC MENPHIS
9.20 BVD – RELAX “B”
10.00 FC MENPHIS – ATLETICO Smržice
10.40 BVD – MK BRODEK u PV
11.20 RELAX “B” – ATLETICO Smržice
12.00 FC ORANGE – BEDIHOŠŤ
12.40 BOTAFOGA “B” – MEDVĚDI
13.20 MEDVĚDI – FC ORANGE
14.00 BEDIHOŠŤ – BOTAFOGA “B”
14.40 MEDVĚDI – BEDIHOŠŤ
15.20 FC ORANGE – BOTAFOGA “B”
sobota 25.11.2017 15.00-19.00 hodin Kostelec n.H.
15.00 RELAX “B” – BEDIHOŠŤ
15.40 BOTAFOGA “B” – ATLETICO Smržice
16.20 BVD – BEDIHOŠŤ
17.00 RELAX “B” – BOTAFOGA “B”
17.40 ATLETICO Smržice – BEDIHOŠŤ
18.20 BVD –BOTAFOGA “B”
neděle 3.12.2017 8.00-12.00 hodin Němčice n.H.
8.00 FC MENPHIS – MEDVĚDI
8.40 RELAX “B” – MK BRODEK u PV
9.20 FC MENPHIS – FC ORANGE
10.00 MK BRODEK u PV – MEDVĚDI
10.40 RELAX “B” – FC MENPHIS
11.20 FC ORANGE – MK BRODEK u PV
■ v soutěžním ročníku 2017/18 se všechny zápasy hrají 2x15 minut hrubého času