Příjemnou noc, dnes je pondělí 11.12.2023
svátek slaví Dana,
zítra Simona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

41 jestrabi havirovÚvod střetnutí dvou předních celků se lépe vydařil domácím borcům, kteří zásluhou rychlé branky Kolibára a následně stejně rychlé pojistky Černého vedli už ve druhé minutě 2:0. Toto vedení Jestřábi uhlídali až do 21. min, kdy se poprvé prosadili i hosté z Havířova. Za další dvě minuty však Novák zajistil Prostějovu opětovné vedení o dvě branky.

Třetí třetina přinesla ještě větší drama, když se nejprve v jejím úvodu prosadil hostující Kolařík a tři minuty před koncem vyrovnal havířovský Klimša. Do konce střetnutí diváci viděli ještě jednu branku, k radosti domácích fandů to byli prostějovští hokejisté, kteří zásluhou trefy Pavla Handla rozhodli o plném bodovém zisku v posledním předvánočním utkání a nadělili nejen sobě příjemný dárek pod stromeček.

27.kolo, sobota 22.12.2012

LHK Jestřábi Prostějov - AZ Havířov 4:3 (2:0, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 1. Kolibár, 2. Černý (Zachar, Šebek), 23. Novák (Ševčík, Stráněl.), 57. Handl (Zachar, Duba) - 21. Bursík, 41. Kolařík (Najdek), 57. Klimša.
Vyloučení: 6:9
Využití: bez využití
Počet diváků: 1230
Průběh zápasu: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3

LHK Jestřábi Prostějov: Vrba (Vydržel) - Kolibár, Jedlička, Kumstát, Arnošt, Tomiga, Finkes, Kaluža - Handl, Zachar, Šebek, Černý, Duba, Novák, Kryl, Ševčík, Berčák, Stráněl, Janota, Popelka. Trenér: Petr Zachar.

AZ Havířov: Matoušek (21.Daneček) - Prokop, Vydra, Krisl, Hegegy, Rimmel, Zientek, Graca, Jonáš, Najdek, Bursík, Matějek, Pechanec, Kanko, Kolařík, Potočný, Stránský, Klimša, Pavlas, Kasperlík, Diviš. Trenér:

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...