Dobré ráno, dnes je sobota 10.6.2023
svátek slaví Gita,
zítra Bruno
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

46 jestrabi porubaNeúspěch v hanáckém derby chtělo mužstvo kouče Zachara odčinit na ledě Poruby. Ani mírné zpoždění hanáckého celku utkání nijak neovlivnilo. Otevření skóre obstarali v 9. min hráči Poruby, na které v první třetině nedokázal již nikdo navázat. Vyrovnání se tedy odložilo až do druhého dějství z hole prostějovského Kryla.

Vyrovnané utkání pokračovalo i ve třetí, závěrečné třetině, ovšem opět to byli domácí, kdo se ujal vedení. Na úspěšný pokus Vrány dokázal Prostějov ještě odpovědět, záhy však přišel další trest v podobě třetí branky v síti Adama Vrby. Jestřábi se v závěru pokusili ještě o hru bez brankáře, k vyrovnání neměli daleko když Duba nastřelil soupeřovu tyč, z následného protiútoku ale pečetil výhru domácích do prázdné branky porubský Buček. Prostějov se tak udržuje na průběžném třetím místě, před dvojicí Havířov a Přerov. Právě lídra tabulky přivítají v sobotním domácím utkání na prostějovském zimním stadionu.

26.kolo, středa 19.12.2012

HC RT TORAX Poruba - LHK Jestřábi Prostějov 4:2(1:0, 0:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 9. Vrána (Chaloupka, Hašek), 50. Vrána (Prokop L.), 53. Krayzel (Prokop L.), 60. Buček (Hašek) – 39. Kryl (Berčák, Popelka), 52. Ševčík (Kolibár).
Rozhodčí: Mrkva – Řezáč, Mrákava
Vyloučení: 3:3
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Diváci: 422
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2

HC RT TORAX Poruba: Tihlář – Šindelář, Wolf, Prokop P., Prokop L., Zientek, Vychodil – Galajda, Krayzel, Vaněk – Buček, Holuša, Seidler – Hašek, Vrána, Chaloupka. Trenér: Vladimír Gleich.

LHK Jestřábi Prostějov: Vrba – Kolibár, Jedlička, Tomiga, Finkes, Handl, Zachar, Duba, Černý, Šebek, Kryl, Ševčík, Berčák, Stráněl, Janota, Popelka. Trenér: Petr Zachar.

Neúspěch v hanáckém derby chtělo mužstvo kouče Zachara odčinit na ledě Poruby. Ani mírné zpoždění hanáckého celku utkání nijak neovlivnilo. Otevření skóre obstarali v 9. min hráči Poruby, na které v první třetině nedokázal již nikdo navázat. Vyrovnání se tedy odložilo až do druhého dějství z hole prostějovského Kryla. Vyrovnané utkání pokračovalo i ve třetí, závěrečné třetině, ovšem opět to byli domácí, kdo se ujal vedení. Na úspěšný pokus Vrány dokázal Prostějov ještě odpovědět, záhy však přišel další trest v podobě třetí branky v síti Adama Vrby. Jestřábi se v závěru pokusili ještě o hru bez brankáře, k vyrovnání neměli daleko když Duba nastřelil soupeřovu tyč, z následného protiútoku ale pečetil výhru domácích do prázdné branky porubský Buček. Prostějov se tak udržuje na průběžném třetím místě, před dvojicí Havířov a Přerov. Právě lídra tabulky přivítají v sobotním domácím utkání na prostějovském zimním stadionu.

26.kolo, středa 19.12.2012

HC RT TORAX Poruba - LHK Jestřábi Prostějov 4:2(1:0, 0:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 9. Vrána (Chaloupka, Hašek), 50. Vrána (Prokop L.), 53. Krayzel (Prokop L.), 60. Buček (Hašek) – 39. Kryl (Berčák, Popelka), 52. Ševčík (Kolibár). Rozhodčí: Mrkva – Řezáč, Mrákava. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 422. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.

HC RT TORAX Poruba: Tihlář – Šindelář, Wolf, Prokop P., Prokop L., Zientek, Vychodil – Galajda, Krayzel, Vaněk – Buček, Holuša, Seidler – Hašek, Vrána, Chaloupka. Trenér: Vladimír Gleich.

LHK Jestřábi Prostějov: Vrba – Kolibár, Jedlička, Tomiga, Finkes, Handl, Zachar, Duba, Černý, Šebek, Kryl, Ševčík, Berčák, Stráněl, Janota, Popelka. Trenér: Petr Zachar.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...