Dobré ráno, dnes je sobota 10.6.2023
svátek slaví Gita,
zítra Bruno
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

46 jestrabi_porubaDalší ze střetnutí prostějovských Jestřábů se soupeřem z Poruby by se dalo také nazvat „Soubojem trenérů“. Na domácí straně Petr Zachar, na straně druhé ještě před několika týdny jeho asistent, nyní hlavní lodivod Poruby Tomáš Sršeň. Dalo se tedy očekávat, že hostující mužstvo bude na prostějovské hokejisty velice dobře připraveno.

Již první dvacetiminutovka naznačila, že tomu tak skutečně bylo. Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách nakonec dospělo až do prodloužení, ve kterém se z vítězné branky přeci jen radovali Jestřábi. Domácí však měli usnadněnou práci, když využili přesilovou hru a zásluhou Korhoňovi výstavní branky zůstaly dva body doma.

15.kolo, sobota 10.11.2012

LHK Jestřábi Prostějov - HC RT TORAX Poruba  4:3p (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 5. Kumstát (Černý, Zachar.), 43. Kumstát (Šebek), 57. Novosad (Korhoň), 62. Korhoň (Černý) - 12. Buček (Hruzík, Pavlačka), 30. Hašek (Krayzel), 50. Prokop L. (Galajda, Seidler)
Vyloučení: 2:4
Využití: 2:0
V oslabení: 0:0
Diváci: 1161

LHK Jestřábi Prostějov: Vrba (Vydržel) - Janota, Kolibár, Kumstát, Kaluža, Tomiga, Finkes, Arnošt, Dufka - Handl, Novosad, Duba, Černý, Šebek, Zachar, Kovařík, Ševčík, Popelka, Kryl, Stráněl, Korhoň. Trenér: Petr Zachar.

HC RT TORAX Poruba: Gleich (Tihlář) - Wolf, Hruzík, Šindelář, Prokop P., Zientek, Prokop L., Slavík, Axman, Krayzel, Hašek, Buček, Vrána, Pavlačka, Vaněk, Holuša, Sedlář, Galajda, Chomič, Seidler. Trenér: Tomáš Sršeň.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...