Dobré odpoledne, dnes je sobota 23.9.2023
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

45 jestrabi_opavaVšichni věrní příznivci si jistě pamatují úvodní kolo na domácím ledě, kdy Jestřábi hostili mužstvo z Opavy. A právě k tomuto soupeři zajížděli hráči Prostějova v rámci 12. kola 2.ligy – skupiny Východ. Při první vzájemné konfrontaci se diváci mohli těšit hned ze čtrnácti branek, z toho osm v síti soupeře. Opavští fandové však přestřelku neviděli.

Jejich ovečky sice po většinu utkání vedli, Jestřábi ale dokázali vždy srovnat krok. Když se pět minut před koncem řádné hrací doby trefil David Zachar, poslal tím utkání do prodloužení, aby sám rozhodl i o dalším bodu pro své spoluhráče. Prostějov tak z dalšího venkovního zápasu vyválčil cenné bodíky.

12.kolo, středa 31.10.2012

HC Slezan Opava - LHK Jestřábi Prostějov 2:3p (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 8. Měch (Kukol, Herman), 46. Herman (Černý, Tichý) - 25. Jedlička (Handl, Novosad), 56. Zachar (Kumstát), 62. Zachar (Kolibár)
Rozhodčí: Czubaj - Barteček, Moravec
Vyloučení: 8:4, navíc Tichý (OPA) 10 OT, NESP
Využití: 1:2
V oslabení: 0:0
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3

HC Slezan Opava: Šafránek - Vrabel, Galvas, Tichý, Tůma, Kukol, Bednárek - Mlýnek, Džemla, Měch, Herman, Vítek, Polok, Vlašánek, Pavelek, Wolf, L. Černý, Baďura, Chalupa. Trenér: Karel Suchánek.

LHK Jestřábi Prostějov: Vrba - Jedlička, Kolibár, Kumstát, Arnošt, Tomiga, Finkes, Kaluža - Handl, Novosad, Duba, M. Černý, Šebek, Zachar, Kryl, Kovařík, Popelka. Trenér: Petr Zachar.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...