Příjemnou noc, dnes je úterý 31.1.2023
svátek slaví Marika,
zítra Hynek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

jestrabi slezanŽe je léto minulostí se mohli přesvědčit hokejoví fandové. Ti zavítali do ledového království prostějovského zimního stadionu, kde shlédli premiérové utkání nového ročníku 2. hokejové ligy – skupiny východ.

Domácí „Jestřábi“ hostili hokejisty z Opavy, se kterou mají zápasy vždy obrovský náboj. Nejinak tomu bylo i v tomto utkání, ve kterém padlo neuvěřitelných 14 branek. K radosti domácích příznivců jich více padlo do branky soupeře a prostějovští borci si tak připsali cenné vítězství při své letošní premiéře.

LHK Jestřábi Prostějov - HC Slezan Opava 8:6 (2:2, 4:1, 2:3)

Branky a nahrávky: 9. Jedlička (Duba, Novosad), 14. Černý (Šebek, Kaluža), 23. Handl (Novosad, Jedlička), 28. Duba (Arnošt), 29. Černý (Zachar), 34. Šebek (Zachar, Černý), 59. Jedlička (Duba), 60. Zachar - 4. Tuma (Pavelek), 12. Polok (bez asistence), 35. Tichý (Polok), 45. Pavelek (Vítek, Polok), 51. galvas (Bednárek), 60. Chalupa (Wolf, Galvas).
Vyloučení: 4:5.
Využití: 3:3.
V oslabení: 0:0.

LHK Jestřábi Prostějov: Vrba - Arnošt, Jedlička, Tomiga, Kumstát, Finkes, Kaluža, Dufka-Matoušek, Duba, Novosad, Handl, Zachar, Šebek, Černý, Stráněl, Kryl, Berčák, Prokop. Trenér: Petr Zachar a Tomáš Sršeň.

HC Slezan Opava: Šafránek - Vrabel, Galvas, Tichý, Tuma, Kukol, Bednárek-Mlýnek, Džemla, Měch, Herman, Vítek, Polok, Vlašánek, Pavelek, Koschatzký, Wolf, Baďura, Černý, Chalupa. Trenér: Karel Suchánek.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...