Dobré dopoledne, dnes je pátek 31.3.2023
svátek slaví Kvido,
zítra Hugo
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

fotbal ilustracniTřemi novými tvářemi se na startu nového ročníku Přeboru OFS Prostějov  pochlubil kouč Smržic Jaroslav Řehák. K nováčkovi II. třídy se po hostování z Kostelce na Hané vrací Jan Zelinka, výměnou za Radima Ošlejška přichází ze stejného klubu Lukáš Synek a z Olšan u Prostějova zamířil do TJ loni třináctigólový Jaroslav Hošák.

Při postupu ze III. třídy nasázelo Řehákovo mužstvo téměř sto branek a v atraktivní ofenzivní hře chce i díky posilám pokračovat taktéž na podzim. „Silnější budeme určitě. Doufám, že zvýšíme už tak veliký střelecký potenciál a budeme pro naše diváky opět střílet spoustu branek. Až do teď jsem jako hráč ani jako trenér nezažil, aby se na skórování podílel celý mančaft. Kdo hrál, tak vstřelil minimálně jeden gól. I oba brankáři,“ přeje si pokračování správné mušky.

Do podzimní části vstoupí jeho tým oproti většině mančaftů s týdenním zpožděním, takže po výhře nad Pivínem díky hattricku Robina Kotlára mohl o víkendu skládat sestavu jen na generálku s Dědicemi. „První zápas s Určicemi „B“ jsme po dohodě odložili na středu 12. září. Důvodem jsou dovolené, je nešťastné začínat tak brzo,“ vysvětlil změnu Řehák.

Za podporu a vytvoření celého areálu poděkoval celému oddílu s předsedou Jiřím Hubálem i obecnímu úřadu v čele s paní starostkou Hanou Lebedovou. „Je vidět, že to ve Smržicích funguje. Chceme hrát tak pěkný fotbal jako v trojce a přestože tu budou těžší soupeři, tak by to také mohlo být dobré. Chtěl bych pozvat všechny fanoušky, ať s sebou vezmou i děti, máme tu vyžití i pro ně,“ věří v hojné návštěvy Řehák.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...