Dobré dopoledne, dnes je pátek 21.1.2022
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

2012 28_novotny_trenerČESKÁ BOXERSKÁ ASOCIACE NEDÁVNO VYPSALA VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA UVOLNĚNÉ MÍSTO TRENÉRA MUŽSKÉ A JUNIORSKÉ REPREZENTACE. PŘIHLÁSILO SE KVARTETO ZÁJEMCŮ, MEZI NIMIŽ NECHYBÍ STÁLE AKTIVNÍ ROHOVNÍK A SOUČASNĚ KAPITÁN I DRUHÝ KOUČ EXTRALIGOVÉHO TÝMU BC DTJ PROSTĚJOV PETR NOVOTNÝ!

„Nechtěl jsem jen mluvit a pořád opakovat, že jsou potřeba změny. Proto jsem do výběrového řízení šel s tím, že zkusím štěstí. Box mě moc baví, chtěl bych u něj zůstat i po skončení aktivní kariéry a do trénování mám velkou chuť. Nedokážu odhadnout své šance, ale každopádně je to výzva a příležitost,“ sdělil Novotný Večerníku z Chorvatska, kde je momentálně na dovolené.

Kvůli předem zaplacenému pobytu u moře už s předstihem absolvoval pohovor na vedení ČBA. „Oficiální termín těchto pohovorů je až 10. července, ale já jsem vzhledem ke své dovolené dostal výjimku. Další tři kandidáti Kotiba, Larionov a Vrba jdou v úterý, výsledek se jménem vybraného trenéra se všichni dozvíme posléze. Rád bych reprezentačního kouče dělal, ale nijak se k tomu neupínám. Prostě uvidím, jak to dopadne,“ připojil Novotný.

Večerník drží sympatickému boxerovi, který to má v hlavě srovnané, palce a o výsledku výběrového řízení vás bude okamžitě informovat!

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...