Dobré ráno, dnes je neděle 3.7.2022
svátek slaví Radomír,
zítra Prokop
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další soutěží, která kvůli pandemii koronaviru definitivně odpískala možnost svého kompletního dohrání, je extraliga družstev mužů v boxu ČR 2019/2020. Česká boxerská asociace totiž rozhodla o jejím předčasném ukončení.

V oficiálním prohlášení svazu přitom figuruje jedna podstatná věta: konečné pořadí ročníku bude vyhlášeno po zasedání řídící komise STK a schválení výkonným výborem ČBA. „My jsme sice průběžně první a teoreticky bychom tak mohli získat další mistrovský titul, ale za dané situace bych to osobně nepovažoval za vhodné. Ze soutěže se nepodařily uskutečnit ani celé dvě třetiny a rozdělovat za takových podmínek medaile včetně zlaté by asi byl nesmysl,“ zamyslel se hlavní trenér boxerů BC DTJ Prostějov Petr Novotný s odkazem na jednání svazové generality, k němuž dojde v brzké době.
Spíš než minulost a přítomnost už řeší spíš budoucnost. „Jde o to, aby extraliga měla od dalšího ročníku početnější obsazení, zvýšenou kvalitu a tím i větší význam. Ve hře je zapojení slovenské Nitry, ale teprve uvidíme, na čem se v příštích týdnech a měsících dokážeme všichni společně dohodnout,“ odtušil Novotný. 

 

Tabulka extraligy po neúplném 4. kole
1. Prostějov 3 0 1 40:24 6
2. Děčín 2 1 1 34:30 5
3. Ústí 1 0 2 18:30 2
4. Plzeň 0 1 2 20:28 1

 

 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...